Jesteś tutaj:  Strona głównaZabawkiGaraż Tut Tut Autka

Garaż Tut Tut Autka

Wiek: 1-5 lat
Garaż Tut Tut Autka
vtech

Zestaw Garaż samochodowy z serii Tut Tut Autka to wieloelementowa zabawka elektroniczna dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Głównym zadaniem zestawu jest rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci.

Zestaw wyposażono łącznie w 50 piosenek, melodii, dźwięków i zwrotów w języku polskim, co zapewnia dziecku szeroki wachlarz atrakcji. Zabawka edukuje w zakresie odgrywania różnych ról społecznych oraz codziennych czynności.

Zestaw jest w pełni kompatybilny z innymi torami jazdy i pojazdami z serii Tut Tut Autka marki VTech. Zabawkę wyposażono w automatyczną funkcję wyłączania, co przedłuża żywotność baterii.

Sprawdź, gdzie kupić

Garaż Tut Tut Autka

Garaż Tut Tut Autka
3 poziomy do parkowania pojazdów

3 poziomy do parkowania pojazdów

Garaż wyposażony jest w trzy poziomy do parkowania pojazdów oraz ruchomą windę, co z pewnością zapewni moc zabawy małym fanom motoryzacji. Do zestawu dołączono interaktywne autko Holownik. Kolorowe przyciski odpowiadają za uruchomienie wesołych melodii, uczą kolorów oraz zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Na szczycie szybu windowego znajduje się obracane lądowisko dla helikoptera, które wprawia windę w ruch. Ponadto, zestaw wyposażono w myjnię samochodową, opuszczany szlaban oraz ruchomy podnośnik dla pojazdów — przyda się początkującym kierowcom w przypadku nieoczekiwanej awarii!

9 różnych punktów rozpoznających pojazdy

Garaż Tut Tut Autka został wyposażony w dziewięć różnych punktów rozpoznających pojazdy, które uaktywnią w autkach wesołe zwroty, piosenki i efekty dźwiękowe. Zabawka została wyprodukowana
z wysokiej jakości tworzyw. Każdy element zestawu został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa dla małego dziecka.

9 różnych punktów rozpoznających pojazdy

Galeria zdjęć

Szczegółowe dane

European Article Number: 5900511614565
Kod produktu: 61456

Do pobrania

Garaż Tut Tut Autka - Akademia VTech

Akademia VTech jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek.

Zobacz więcej na YouTube

Sprawdź, gdzie kupić

kup online w trefl.com

Wysyłka w ciągu 48h

KUP TERAZ

Zobacz także

Kuferek transporterek

Kuferek transporterek

Zobacz więcej
Magiczny Pamiętnik

Magiczny Pamiętnik

Zobacz więcej
Migocząca Hula-Kula

Migocząca Hula-Kula

Zobacz więcej

@vtech_zabawki

Polub nas na Facebooku!    Obserwuj nas na Instagramie!
Sklep online