14 July 2023

Edukacyjne zabawki dla dzieci VTech — zabierz je na wakacje! 

 
Edukacyjne zabawki dla dzieci VTech — zabierz je na wakacje! 

Z pewnością nie umknęło Twojej uwadze, że jakiś czas temu rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje i sezon urlopowy trwa w najlepsze. Jeśli perspektywa letniego wypoczynku jest dopiero przed Tobą, a rodzinne plany wakacyjne są przedmiotem gorączkowych ustaleń, potraktuj ten wpis jako kompendium wiedzy dotyczące zabawek dla dzieci, które warto zabrać na wyjazd! Przed Tobą wyjątkowe wydanie vademecum marki VTech zawierające najważniejsze praktyczne informacje z dziedziny edukacyjnych zabawek!  


Zabawkowy pamiętnik od VTech – zanotuj wszystko! 

Kalendarz na ścianie nie kłamie – wakacje już rozpoczęte! Warto więc przygotować listę niezbędnych rzeczy, które należy zorganizować i zakupić jeszcze przed wyjazdem na letnią przygodę. Wydaje się, że w tym celu niezastąpiony będzie Magiczny Pamiętnik, który doskonale sprawdzi się w roli praktycznego organizera! Warto podkreślić, że edukacyjny notes marki VTech nie tylko usprawni przygotowania do wakacyjnej wyprawy, ale także będzie pilnie strzegł urlopowych planów. Dlaczego? Magiczny Pamiętnik możesz zabezpieczyć za pomocą sekretnego hasła, tak aby nikt niepowołany nie mógł odczytać Twoich sekretów. Teraz zarówno wyjazdowe plany, jak i wakacyjne wspomnienia będą pilnie strzeżoną tajemnicą, do której posiadasz elektroniczny kod dostępu na wyłączność!

To jednak nie wszystko – na tym nie kończy się magia Pamiętnika od VTech! Oprócz faktu, że notes i kolorowy pisak są powiernikami najskrytszych myśli dziecka, to pod zestawem karteczek ukryliśmy specjalny schowek, w którym Twoja pociecha może przechowywać wakacyjne pamiątki. Dodatkowo zabawka posiada możliwość nagrywania i odtwarzania komunikatów głosowych, a żeby tego było mało, to wyposażono ją również w funkcję modyfikowania głosu. Teraz posiadacz pamiętnika może przekształcać różne nagranie głosowe i uzyskiwać ciekawe efekty dźwiękowe.

Warto jeszcze dodać, że w magicznym notesiku znalazło się miejsce na matematyczne zagadki i grę “Znajdź cyfrę”, więc teraz nawet w wakacje możecie dodawać i odejmować bez liku. Fajne, co? Tym bardziej, że pod każdym przyciskiem kryje się wesoła melodyjka – naciskaj i ciesz się każdą chwilą wakacji! A, i jeszcze jedna istotna sprawa – na okładce pamiętnika znajdziesz specjalne miejsce na umieszczenie swojego zdjęcia. To oczywiste, że nikt nie powinien mieć wątpliwości, do kogo należy ten interaktywny super notes!

Zaopatrz się w sklepie w niezbędny prowiant 

Pamiętaj, aby na czas wakacyjnej podróży zaopatrzyć się w niezbędne produkty spożywcze, które pozwolą całej rodzinie zachować dobrą formę i samopoczucie w trakcie przejazdu do Waszej letniej destynacji. Jeśli Twoja podróż będzie trwała co najmniej kilka godzin, to zdecydowanie warto w harmonogramie dnia przewidzieć czas na rozprostowanie nóg i… zorganizowanie małego pikniku rodzinnego. W tym zakresie ponownie możesz liczyć na wsparcie VTecha, który zapobiegliwie przygotował dla Was wspaniały Koszyczek Pikniczek!

Zatem nie pozostaje nic innego jak zrobić krótką przerwę w trakcie wyprawy, rozłożyć koc na trawie i rzucić okiem do wnętrza kolorowego sorterka marki VTech. A co kryje się w środku koszyczka? Tego nie będziemy zdradzać, ale podpowiemy za to, że z pewnością czeka Was pyszna zabawa. Dlatego pakując auto do wyjazdu, nie zapomnij spakować do bagażnika również tego obiecującego pakunku, bo właśnie tam kryją się smakowite niespodzianki!

Koszyczek Pikniczek to bajecznie kolorowy sorter, do którego Twoje dziecko może wrzucać różnorodne klocki przypominające kształtem produkty spożywcze. Wystarczy, że dziecko wrzuci klocek do właściwego otworu, a w nagrodę zyska szansę, aby nauczyć się nowych rzeczy, w tym dobrych manier i zwrotów grzecznościowych. W taki oto sposób Twój szkrab opanuje równie szybko nazwy kolorów, a także może liczyć na wesołe piosenki o jedzeniu – Koszyczek Pikniczek wyposażono w aż 165 różnych fraz, zwrotów i melodii w języku polskim. W VTech skrywa się imponująca moc edukacji, prawda? 

Warto podkreślić, że ten produkt świetnie sprawdzi się w trakcie zabawy na świeżym powietrzu oraz podczas zabawy w zamkniętych pomieszczeniach. Pyszną przerwę można zorganizować niemal wszędzie. No to jak, gotowi? Rozłóżcie obrus i sztućce, chwytajcie za talerzyki i kolorowe kubeczki. Czas na piknik!

Pstryk Pstryk – zabawka VTech uwieczni wakacyjne chwile

Jeżeli jedziesz z rodziną na wymarzone wakacje, to Twój maluszek powinien zabrać ze sobą na wyjazd coś, co pomoże mu upamiętnić wszystkie niezapomniane chwile. W tej roli doskonale sprawdzi się fotograficzny Aparacik od VTech – wystarczy nacisnąć Pstryk Pstryk i pamiątka z wakacji gotowa!

Elektroniczna zabawka dla najmłodszych dzieci pozwoli umiejętnie łączyć rozwój umiejętności językowych oraz umiejętności manualno-motorycznych. Interaktywny aparacik skutecznie zachęci dziecko do eksploracji i odkrywania świata. Dzięki tej zabawce możesz wspierać swoją pociechę w poznawaniu pierwszych cyferek, literek, kolorów, kształtów, a także dźwięków i wesołych melodii. Pstryk Pstryk został wyposażony w 5 dwustronnych, barwnych zdjęć, a jego łączne zasoby interaktywne to ponad 170 różnorodnych wyrażeń, melodyjek i radosnych piosenek.

Jest efekt wow? No jasne, że jest! Nie pozostaje nic innego jak rozpocząć poszukiwanie najpiękniejszych ujęć z wakacji. Teraz Twoje dziecko może wcielić się w rolę rodzinnego fotografa i naśladować dorosłych w robieniu pamiątkowych zdjęć. Udziel dziecku wskazówek jak prawidłowo ustawiać ostrość obiektywu, a dzięki temu Twój smyk nauczy się rozpoznawać przeciwieństwa. Dzięki Pstryk Pstryk od VTech dziecko błyskawicznie ukończy wakacyjny kurs robienia zdjęć i kto wie, może zostanie cenionym rodzinnym fotografem? Pierwsze fotografie możecie zrobić już w trakcie rodzinnego pikniku! 

A co w wakacje robi Twój czworonożny pupil?

Często w okresie wakacji rodzą się rodzinne rozterki, co począć na czas wyjazdu z ukochanym zwierzakiem. Miewasz również takie dylematy? I co najczęściej robisz – zabierasz go ze sobą czy znajdujesz zastępczego opiekuna na czas urlopu? Na szczęście VTech znalazł w tym zakresie kompromisowe rozwiązanie – Twoje dziecko może bezpiecznie zabrać uroczego pieska w każdą, nawet najbardziej wymagającą, podróż wakacyjną!

Wystarczy zdecydować się na interaktywny Kuferek Transporterek, a opisany problem stanie się nieistotny. Kuferek od VTech to elektroniczna zabawka edukacyjna, którą możesz wygodnie zabrać wszędzie dokądkolwiek zmierzacie. Pluszowy szczeniaczek słodziaczek będzie czuł się w podróży bezpiecznie, a komfortowy kuferek ułatwi dziecku sprawowanie troskliwej opieki nad czworonożnym przyjacielem. Ten niesamowity produkt edukacyjny został wyposażony w masę ciekawych funkcji, które wspomogą Twoje dziecko w rozwoju sensorycznym, językowym, motorycznym oraz w zakresie wyobraźni. Warto wspomnieć, że interaktywny transporterek oferuje dwa różne scenariusze zabawy – po pierwsze, możesz skupić się na nauce poprzez zabawę, ale równie dobrze możesz zdecydować się na rozwój kreatywności poprzez odgrywanie ról społecznych. Sprawdźcie podczas wakacji, jak dziecko poradzi sobie z opieką nad szczeniaczkiem VTech. Jeżeli zadanie nie okaże się zbyt trudne, możecie pomyśleć o zaadoptowaniu prawdziwego pupila.  

Wycieczka do ZOO czy edukacyjne safari?

Nie wiemy, co dokładnie zaplanowaliście w ramach Waszego urlopu, ale wizyta w ZOO albo wycieczka na safari, to dopiero byłoby coś! Niezależnie od tego, który wariant przygody ze zwierzętami w tle jest bardziej realistyczny, VTech pomoże Twojemu dziecku dobrze przygotować się merytorycznie do tego typu atrakcji! Sięgnij z dzieckiem po Wielki Słownik Zwierząt i wspólnie posłuchajcie, w jaki sposób komunikują się ze sobą różne gatunki zwierząt. Dzięki interaktywnej książeczce w szybkim tempie oswoisz malucha z odgłosami zwierząt i nauczysz go rozpoznawać dźwięki charakterystyczne dla dzikich gatunków. Teraz zarówno safari, jak i wizyta w miejscowym ZOO będą już oswojonym zjawiskiem w życiu Twojego dziecka.

Wielki Słownik  pozwoli szkrabowi poznać nazwy ponad 100 różnych zwierząt. Mało tego, uczyni to zarówno po polsku, jak i w języku angielskim. Ten elektroniczny produkt marki VTech został wyposażony w 3 interesujące warianty zabawy, a do tego nauczy Was również wesołych piosenek. Książeczka VTech liczy aż 12 laminowanych i bardzo czułych na dotyk stron, a dodatkowo wyposażono ją w specjalny uchwyt ułatwiający przenoszenie – teraz słownik zwierząt zawsze możecie zabrać ze sobą w dowolne miejsce na kuli ziemskiej.

Odrobina rozrywki w trakcie wakacyjnej wyprawy  

Kiedy książeczki, klocki i puzzle z różnych względów nie spełniają już pokładanych w nich nadziei, sięgnij po innowacyjne rozwiązania w zakresie interaktywnej rozrywki dla małych dzieci wprost od VTech, Zabawka Zręczny Padzik to elektroniczny gadżet dla najmłodszych, który do złudzenia przypomina kształtem pad do gier wykorzystywany przez starsze dzieci i dorosłych.

Dzięki Zręcznemu Padzikowi maluchy nie tylko mogą wzorcowo naśladować zachowania dorosłych, ale zyskają również sojusznika w rozwoju poznawczym i umysłowym. Dziecko w szybkim tempie opanuje naukę literek, cyferek oraz kolorów, a dokona tego w towarzystwie sympatycznych zwierzątek.

Warto podkreślić, że wszystkie ruchome elementy interaktywnego padzika wspomagają rozwój motoryczny dziecka, a także skutecznie zapewniają mu bodźce do prawidłowego rozwoju koordynacji ręka-oko. Ale kolorowe przyciski oraz drążek sterujący to nie wszystkie atrakcje, które przewidziano w tej elektronicznej zabawce. Oprócz tego Padzik wyposażono również w rytmiczne melodie, a w razie potrzeby gadżet nauczy Was także słów wesołych piosenek. Nie od dziś przecież wiadomo, że muzyka łagodzi obyczaje. Niech zatem w okresie rodzinnego urlopu pozwoli Wam radośniej spojrzeć na świat i otaczających ludzi, tak jak VTech pozwoli Wam inaczej spojrzeć na kwestie zabawy i edukacji.    

Bezpieczeństwo małych dzieci to priorytet

Bezpieczeństwo małych użytkowników jest nadrzędnym priorytetem VTech i każde dziecko jest wyjątkowo ważne w oczach przedsiębiorstwa! Celem Vtech jest tworzenie wyjątkowych zabawek, które jednocześnie edukują i dają maluchom dużą dawkę frajdy. Każdego dnia firma dokłada starań, by dopracować najmniejsze detale zabawek, aby produkty były w pełni bezpieczne i spełniały oczekiwania malutkich Klientów!

Zabawki VTech wyposażone są w atrakcyjny zestaw funkcjonalności, a wszelkie treści dopasowane są adekwatnie do wieku i umiejętności małych dzieci. Gwarancje bezpieczeństwa i trwałość produktów potwierdzone są za pomocą stosownych atestów – zabawki VTech długo będą towarzyszyły maluchom i wspierały je na drodze do samorozwoju i poznania świata, w dodatku nie tylko w okresie letnich wakacji.

VTech zdobył serca dzieci i ma kredyt zaufania u rodziców!

VTech to renomowany producent zabawek edukacyjnych dla dzieci, który dzięki wytrwałej pracy i innowacyjnym pomysłom cieszy się niesłabnącym zaufaniem rodziców i miłością dzieci na całym świecie. Warto podkreślić, że VTech to największy w USA i Europie Zachodniej dostawca wyspecjalizowany w tworzeniu elektronicznych zabawek rekomendowanych dzieciom w wieku niemowlęcym i przedszkolnym. O sukcesie firmy zadecydowały systematyczny rozwój i wysokiej jakości oferta produktowa będąca adekwatną odpowiedzią na oczekiwania rodziców i potrzeby małych dzieci. Przekonaj się o tym osobiście i zabierz VTech ze sobą na wymarzony, rodzinny urlop! Stwórz swoim dzieciom kreatywną przestrzeń do zabawy i niezapomnianych wspomnień z wakacyjnych wojaży!


Akademia VTech

Akademia VTech jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek.

Zobacz wszystkie materiały

@vtech_zabawki

Polub nas na Facebooku!    Obserwuj nas na Instagramie!
Sklep online