25 May 2023

Idealny prezent na 1 czerwca – wybierz na Dzień Dziecka edukacyjną zabawkę elektroniczną VTech

 
Idealny prezent na 1 czerwca – wybierz na Dzień Dziecka edukacyjną zabawkę elektroniczną VTech

Jeśli poszukujesz idealnego prezentu z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, to dobrze trafiłeś! Tak się składa, że z myślą o najmłodszych ukryliśmy w rękawie kilka asów i nie zawahamy się ich użyć, znaczy się… podpowiemy, jak z nich skorzystać! Zrobimy to w słusznej sprawie, żeby udowodnić, że używanie interaktywnych zabawek umiejętnie łączy dwie ważne kwestie – prawidłowy rozwój edukacyjny dziecka z dużą dawką fantastycznej zabawy! 


Jak osiągnąć ten cel? Przyjmij garść ciekawych produktów elektronicznych marki VTech, by naocznie przekonać się o istotnych zaletach interaktywnych zabawek. Jesteś gotowy do przeprowadzenia inspekcji w naszym sklepie? 🙂 Świetnie! Wyruszmy w ekscytującą podróż, by spełniać marzenia Twojego smyka. Pomożemy Ci wyszukać interaktywne perełki i rozruszać dziecinną wyobraźnię! Zdecyduj sam i wybierz zabawkę odpowiadającą potrzebom Twojego dziecka, tak by miała na nie pozytywny wpływ! 

Najlepszy prezent edukacyjny dla małych pociech

Nie wiesz, jaki upominek zakupić dla Twojego maluszka? Czujesz się źle jak po dynamicznej jeździe na karuzeli, hm? A propos karuzeli… przecież dzieciaki ją uwielbiają! Może w takim razie zdecyduj się na wybór Mobilnej Karuzeli od VTech. To super pomysł na prezent dla maluszka, który ochoczo może gaworzyć z radosnymi ptaszkami. Kto wie, może w krótkim czasie Twoje dziecko nauczy się rozmawiać z ptasimi towarzyszami. To raczej nie będzie trudne, bo interaktywną karuzelę można aktywować głosem, choćby poprzez… płacz. Jeśli więc maluch zareaguje, karuzela odpowie mu łagodnymi dźwiękami i spokojną melodią. 

Dodatkowo możesz wprowadzić karuzelę w ruch, a zabawka obracając się, skupi na sobie uwagę dziecka. Karuzela może kręcić się w wyznaczonym przez Ciebie czasie (do 30 minut) i odtworzyć mnóstwo różnorodnych piosenek, melodii i fraz. Warto podkreślić, że karuzelę od VTech cechuje znaczna funkcjonalność i nie przez przypadek zyskała ona przydomek mobilnej – możesz ją zabrać ze sobą w dowolne miejsce i dzięki uniwersalnemu uchwytowi zamocować do łóżeczka, nosidełka, a nawet do dziecięcego wózka w czasie spaceru. Wieczorową porą użyj karuzeli jako lampki nocnej – ukryte w uchwycie źródło światła pomoże w przyjazny sposób utulić dzieciątko do snu. [szeptem] Ciii, już śpi… 

Decyzje zakupowe rodziców – wybrać klocki, grę, robota czy puzzle? 

Współcześnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez smartfonów, a i nie zapominaj, że dzieci uwielbiają naśladować rodziców oraz korzystać z technologicznych nowinek. Co prawda szkrab nie jest w stanie poradzić sobie z obsługą skomplikowanego smartfonu, ale VTech znalazł rozwiązanie, by w tym zakresie zaspokoić ciekawość Twojego brzdąca. 

Zerknij na Smartfonik Małego Odkrywcy z serii elektronicznych gadżetów VTech, którym możesz zainteresować malucha już w wieku powyżej 6. miesiąca życia. Zabawkowy smartfon posiada dwa dotykowe ekrany i umożliwia zabawę w prowadzenie rozmów telefonicznych oraz naśladowanie obsługi prawdziwego urządzenia. To jednak nie wszystko! Dzięki zabawce dziecko uczy się pożytecznych zwrotów związanych z pogodą, pozna liczby, nazwy kolorów i kształtów, a także piosenki i melodie.

Przy pomocy smartfona maluch będzie sprawnie naśladował obsługę telefonu, a to zaowocuje, gdy zacznie korzystać z prawdziwych urządzeń tego typu. No i jest jeszcze jedna nadzwyczajna zaleta tego produktu – zawsze masz zapewnioną łączność ze swoim Małym Odkrywcą!

VTech umożliwia dzieciom zdobywanie umiejętności

Kupowanie zabawek interaktywnych przypomina kompletowanie odznak w harcerstwie. Dzielny skaut doszywa do munduru emblematy, które dowodzą zdobycia cennych umiejętności. Z produktami VTech jest podobnie – kiedy dziecko otrzyma w prezencie interaktywną nowość, może zrobić następny milowy krok w swoim życiu, bo zabawki VTech wspierają edukację i poznawczy rozwój dziecka.

Tak samo jest w przypadku Traktorka Wesołka, który rekomendujemy smykom powyżej 12. miesiąca życia. Kiedy dziecko zasiądzie za kierownicą fantastycznej maszyny, opanuje sztukę bezpiecznego transportowania towarzyszy zabawy. Dokona tego poprzez naukę kolorów, liczb i kształtów – nowe umiejętności pozwolą mu adekwatnie dopasować postacie zwierzątek do odpowiednich miejsc na przyczepie. Kiedy Twoje dziecko skompletuje już całą załogę, wyruszy w drogę i… tutaj niespodzianka – porusz traktorkiem, a usłyszysz odgłosy różnych zwierząt. Gotów na wspólną przygodę na farmie? Kiedy kupisz zabawkowy traktorek swojemu dziecku, rozbudzisz w nim ciekawość do świata oraz będziesz wspierał jego rozwój sensoryczny i motoryczny.

Kolorowy słownik w świecie pełnym zabawek edukacyjnych dla dzieci

Chcąc sprawić atrakcyjną niespodziankę na Dzień Dziecka, zwróć uwagę na Pierwszy słownik przedszkolaka. To kolejna propozycja marki VTech dedykowana ciekawskim maluchom w wieku powyżej 18 miesięcy. Edukacyjny słownik z naszej oferty jest wyposażony w specjalnie zaprojektowane strony tematyczne i wspomaga dziecko w nauce ponad 100 słów i to w dodatku w dwóch różnych językach!

Słownik uczy rozpoznawać kolory, pojazdy, części ciała i garderoby, rodzaje czynności i zabaw, pory posiłków, a także gatunki zwierząt dzikich oraz domowych. Strony interaktywnej książki są czułe na dotyk – kiedy dziecko zaczyna dotykać paluszkiem obrazki, niezwłocznie otrzymuje cenne podpowiedzi dźwiękowe. Wygląda na to, że Pierwszy słownik przedszkolaka może błyskawicznie zapewnić zuchom wiele odznak za nabycie nowych umiejętności! Teraz nie pozostaje nic innego jak wymienić tradycyjny słownik na interaktywną zabawkę od VTech.

Dopasuj zabawki do potrzeb maluchów w różnym wieku

Wraz z dorastaniem dziecka warto pamiętać o dopasowaniu zabawki adekwatnie do jego wieku i potrzeb poznawczych. Maluchom w kategorii wiekowej powyżej 5 lat warto podarować Magiczny Pamiętnik, który za pomocą sekretnego hasła strzeże największych tajemnic dziecka. Notes doskonale sprawdzi się jako bezpieczne miejsce do zapisywania i przechowywania sekretnych myśli. Od tej chwili smyk może mieć pewność, że jego tajemnice są właściwie chronione, a bez znajomości unikalnego hasła nie ujrzą światła dziennego.

W pamiętniku znajdziesz wyznaczone miejsce na wpisanie danych właściciela, specjalne karteczki do robienia notatek, kolorowy pisak, a także schowek przeznaczony do przechowywania skarbów. Pamiętnik pozwala również odtwarzać melodie oraz nagrania głosowe, a żeby było bardziej wesoło, został wyposażony w funkcję modyfikowania głosu – w trakcie zabawy można przekształcać nagrywane komunikaty w zabawne efekty dźwiękowe!

Zalety elektronicznych zabawek edukacyjnych

Jak widzisz zabawki elektroniczne dla dzieci od VTech są świetnym wyborem na prezent z okazji Dnia Dziecka. Decydując się na bezpieczny w użytkowaniu produkt, pomagasz swojemu dziecku w rozwoju zarówno poznawczym, językowym, motorycznym, jak i w rozwoju emocjonalnym oraz społecznym. Zabawki interaktywne VTech dzięki temu, że posiadają wiele funkcji, świetnie rozbudzają zainteresowanie światem, rozwijają dziecięcą kreatywność i skutecznie angażują dziecko w zabawę oraz naukę!


Akademia VTech

Akademia VTech jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek.

Zobacz wszystkie materiały

@vtech_zabawki

Polub nas na Facebooku!    Obserwuj nas na Instagramie!
Sklep online